Tiskárna s tradicí

O nás

COLORA PrintHouse s.r.o. je česká společnost, která byla založena roku 1992. Navázala na tradici tiskařské výroby ve Valašském Meziříčí a založení první Vaňkovy tiskárny v roce 1883.

Tiskárna COLORA již 30 let působí na trhu polygrafické výroby a zajišťuje tiskoviny a reklamní materiály pro své obchodní partnery z regionu Vsetínska, celé České republiky i ze zahraničí.

Za toto období firma COLORA stavebně zrekonstruovala prostory pro svou činnost a investovala do moderního technologického vybavení. V současné době se prezentujeme kvalitním grafickým studiem, profesionálním digitálním tiskem, moderními ofsetovými stroji, sítotiskovým provozem, výrobou a potiskem reklamních předmětů i textilu, knihařským zařízením pro zpracování zakázek všech typů a hlavně kvalitním týmem zkušených odborníků.

Výrobní činnost provádíme i v bezpečnostním režimu.

Rozmanitost výrobků dokazují zhotovované tiskoviny. Jsou to např. vizitky, dopisní papíry, obálky, hospodářské tiskoviny, letáky, katalogové listy, plakáty, štítky, etikety, samolepky, vazby typu šitých, lepených i vázaných brožur a knih, různé druhy kalendářů, složek a šanonů pro prezentační a reklamní účely a mnoho dalších reklamních předmětů.

Společnost COLORA jde vstříc svým obchodním partnerům a reaguje na jejich požadavky.

Mottem naší činnosti jsou Kvalita – rychlost – cena – spokojený zákazník.

Tiskárna COLORA PrintHouse je tu pro Vás.